6 Temmuz 2013 Cumartesi

Japonya'da Günlük Hayat 11- 12- 13- 14 ve 15

Gün içerisinde çektiğim mini videoları birkaç günde bir toplayıp yayınlıyorum.Bazen tek günde çekilmiş oluyor bazen de 3-4 günün özeti oluyor.

Japonya'yı merak edenler,benim hayatımdan kesitler görmeyi sevenler için mini bir özet diyebiliriz yani.


Japonya'da Günlük Hayat 11Japonya'da Günlük Hayat 12
Japonya'da Günlük Hayat 13Japonya'da Günlük Hayat 14Japonya'da Günlük Hayat 15Diğer Japonya'da Günlük Hayat yazıları için buraya tık tık 

6 yorum:

 1. Sergül ablaaaaaaa!
  Destansı yorumuma hazır ol! :D Roman yazıyorum şu an..
  Öncelikle Yoshinin düşüncesi gerçekten muhteşem! Modern bir insan olduğu ortada çok güzel düşünceleri var eşime hayır diyemem eşimin yaptığı birşeye hayır diyemem..! Yoshi gerçekten çok olgun davranıyor Türk erkeklerini bilirsin çoğunun ortak kelimesidir (HAYIR) kelimesi yoshiyle tanışsam iyi anlaşırım gibi :P Selam söyle kendisine..
  Gelelim videocuğa...!
  Video yine şahaneydi Yoshinin anaokulu şimdi tapınak olmuş :P
  Evide tapınak olmuş :p Gittiği tüm yerleri tapınak yapmışlar yada yıkmışlar. Üzücü japonyada heryer sokak sanırım..
  Bu arada lavabonun çeşmesine bayıldım çok güzel tuşlu bir kurulum keşke türkiyedede bu tip tuşlu yapsalar fakat türkiyede sensörlü elini uzatınca direk akıyor su..
  Hamsili makarnayı merak ettim. Buradan çok leziz görünüyor. Sudukoda berbatımdır hiç denemek istemiyorum öğrenmek istiyorum fakat cesaretim yok doğrusu bir süre sonra sıkılıyorum herzaman puzzle doldurmuşumdur 200'lü alıp tabi herkesin zevki farklıdır. :)
  Göz damlası almışsın markette satılıyor mu yoksa eczaneden mi aldın ? Onu merak ettim yani türkiyede markette yasal olarak satılmaz reçete ile alınır orada nasıl ?
  Aldığınız hazır çorbanın resmine baktığımda şunu hissettim sanki dağdan özel meyveler sebzeler toplanmışta içine karıştırılmış cidden paketi öyle bir şey gösteriyor :P
  Gelelim Karamelee!
  -Çok Korkunçsun sen Şimdi çok tatlı oldunn-
  Burada yüzümde bir tebessüm oldu ama hakatten şu kedilerin o umursamamazlık hali beni bitiriyor. :D Çok sevimli oluyorlar.. Karamel bir Sarmana benziyor ? Sarman sanırsam..
  Ahh yine muhteşem bir videodu sonuna kadar izledim ve devamını bekliyorum ben nedense çok aşırı uzun yorumlar yaparım :D Böyle bir alışkanlığım vardır herşeyi sonuna kadar yazar sorarım :P Umarım sıkılmadan cevaplarsın sergül abla..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba :D

   Eşler arası iletişimin kişilerin yansıması olduğunu düşünüyorum.Yani ben Yoshi'nin hayır diyebileceği bir şeyi zaten yapmam bu sebeple bana hayır demesine gerek yok :)Onun da selamı var :D

   Evet Yoshi kutsal biri sanırım :D Tapınaklar takip ediyor onu.
   O çeşme de sensörlüydü düğmeler sadece sıcaklığı ayarlamak için :)

   Spagetti güzeldi :)
   Sudoku candır
   Göz damlası burada 2 çeşit var.Reçeteli olan ve bir de benim de kullandığım vitamin gibi olan.Onu kendin alıyorsun.
   Miso çorbası soya fasülyesinden elde edilir :)

   Karamel benim büyük aşkım :D
   Sokak kedisi cinsi :D
   çok teşekkürler :D

   Sil
 2. Ricaa ederim büyük bir zevk ve heycanla yazdım düşüncelerimi
  böyleyimdir bir destan çıkar benden :D Sanırım senaryo yazdığım için günlük hayatımada vuruyor bu durum :P
  Teşekkürler cevaplar için

  YanıtlaSil
 3. Sergül hanım Japonya'da yemek müslümanlar için çok fazla sıkıntı mı? Japonyaya gelme durumumuz var. Her şeyi yiyebilen bir insanım ama tek korkum domuz eti ve katkılı ürünleri. Çok üzülüyorum bu yüzden. Günlerdir kafam bu sorularla meşgul. Yanıt bulamadım da bir tek güney korede çok fazla sıkıntı olduğunu öğrendim. Japonya daha gelişmiş ülke azıcık dahi olsa bu sıkıntı hafifler diye düşünüp kendimi motive etmeye çalıştım. Ne olur yardımcı olun. :( Blogunuzu çok güzel ve faydalı buldum tebrikler :)

  YanıtlaSil
 4. Kemal beziroğlu. Japonya hayranıyım. Hep orada yaşamak sakuralar altında kimonolu kadınların yanında yürümek istedim. Çalışmana teşekkür ederim

  YanıtlaSil
 5. Yorum yayınlandımı bilmiyorum. Hep japonyaya gelmek istedim. sakuralara hayranım. Animeciyim kemal beziroğlu

  YanıtlaSil

Vakit ayırıp fikrinizi belirttiğiniz için teşekkürler
Hakaret veya konu ile alakasız olmadığı sürece bütün yorumlar yayınlanır

Sevgilerimle
Sergül