31 Ekim 2014 Cuma

De ki işte


Bu fotoğrafı paylaşırken dediğim gibi ne yaparsan yap yalnız kahvaltılar sevilmiyor ya! Tamam zaman zaman bu yalnızlığın tadını çıkarmıyor değilim ama böyle kapalı sabahlarda cıkk olmuyor.

Bugün Oruç Aruoba'nın De Ki İşte kitabını bitirdim. Normalde de okuması ve anlaması zor bir yazar diye düşünüyorum. Ama şimdiye kadar okuduğum kitapları içerisinde en bağdaşamadığım kitabı bu oldu. Pek sevemedim. Kitaba çok zor daldım.  Okuduğum yeri defalarca okumak zorunda kaldım. Zaman zaman sesli bile okudum yalan yok :)

Siz sever misiniz yalnız kahvaltıları ya da Oruç Aruoba'yı?

Oruç Aruoba'nın

Yürüme kitabı için buraya tık tık

Hani kitabı için buraya tık tık

Uzak kitabı için buraya tık tık

Okuduğum Kitaplar yazılarım için buraya tık tık

6 yorum:

 1. http://yazarkafe.hurriyet.com.tr/Detail/615022/en-caliskan-blog-odulu-o-nun-bumerang-odul-toren

  tekrar paylaştım bu güzel roportajımızı
  sevgiler

  YanıtlaSil
 2. Yalnız kahvaltı yapmaktan hiç rahatsız olmam aslında ama ailenle sohbet muhabbet ederek kahvaltı yapmak daha cazip geliyor bana Sergül abla

  YanıtlaSil
 3. Daha önce bu yazarı bir kitapçıda görmüştüm ama hiç kitabını alıp okumaya kalkışmadım

  YanıtlaSil
 4. Oruç Aruoba ya bayılırım masada oturup tek başına yemek yiyemeyenlerdenim bende.hep tv karşısında tepside yerim o yüzden:)

  YanıtlaSil
 5. Fotoğrafı çok beğendim çünkü kahvaltı ve kitap vazgeçilmezlerim :) Oruç Aruoba'yı ise bu yazıyla tanımış oldum, ben de bir kitabına başlayabilirim en kısa zamanda.

  YanıtlaSil
 6. Oruç Arioba'yi çok severim. Cok eski kitaplar bunlar. Hani, Uzak ve De ki Iste'yi okuyali 10 yil oluyor sanirim. Arioba'yi anlamak zordur. Ben kendim için kafa yapisini ve hayata bakisini çok begeniyorum.

  YanıtlaSil

Vakit ayırıp fikrinizi belirttiğiniz için teşekkürler
Hakaret veya konu ile alakasız olmadığı sürece bütün yorumlar yayınlanır

Sevgilerimle
Sergül