27 Ekim 2014 Pazartesi

İnstagram ile Pazartesi #157

instagram kullanıcı adım:serrose
Yoshi'nin kullanıcı adı:yoshijaponbalik
Ablamın kullanıcı adı:sermoon09
Annemin kullanıcı adı:3kizannesi

instagram web üzerinden beni takip etmek isterseniz buyrun bu linke.Canım bindebir çay çekebiliyor. Normalde çok seven biri değilim. Canım çay çekerse de tek içemiyorum. İlla yanında bir atıştırmalık olacak. Hoş, hamilelik yüzünden tatlı şeylerle aram iyi değil eskisi kadar. Nerede ekşi orada ben :=)
Bir de sudokuya sardım yine, yeniden.


Yedekleri ile Lamy güncellemem budur. Seti Jr. Kato için (ona niyetle) aldığım doğrudur. Umarım o da bizim gibi kırtasiyesever olur :)


Uzun zamandır ertelediğim tarifleri geçirmeye başladım defterime. Yemek yapmay Japonya'da öğrendiğim için bir sürü çıktı var elimde. Topluca dursunlar bari.


Pek enerjik ve keyifli olduğum söylenemez. Vücudumdaki değişiklikler, yorgunluk ve duygu değişimleri fena yapıyor beni. Bana iyi gelen Japonya'da Gördüm bloğunda yazıyorum.  İnternette gördüğüm güzel ya da komik şeyleri eğlenceli bir dille yazmaya çalışıyorum. Amaç gülmek ve geçmek. Çok ciddiye almayın orayı :)

Gelsenize :)

Japonya'da Gördüm bloğum için buraya tık tık.

İşte böyle geçti bir hafta!

Hepimiz için çoooook keyifli ve sağlıklı geçer bu hafta inşallah!

Daha fazla fotoğraf için tumblr'e buyrun 


Junior Kato 19 hafta 2 günlük :)


6 yorum:

 1. Bende de faberin grip serisinin bir koleksiyonu vardı Sergül abla ama bazıları dershanede bazıları okulda kayboldu elimde üç tane falan kaldı :( tekrar biriktirmeye başlayacağım ama Güzel bir hafta geçirmenizi dilerim ablacım

  YanıtlaSil
 2. Allah kolaylık versin Sergül'cüm, Jr. Kato'yu sağlıkla kucağına aldığında inşallah bu sıkıntılarını hiiç hatırlamayacaksın:)

  YanıtlaSil
 3. bende bir ödülünüz var:))
  http://mutlubaharailesi.blogspot.com.tr/2014/10/dart-odulleri-premio-dardos-sahiplerini.html?m=1

  YanıtlaSil

Vakit ayırıp fikrinizi belirttiğiniz için teşekkürler
Hakaret veya konu ile alakasız olmadığı sürece bütün yorumlar yayınlanır

Sevgilerimle
Sergül