23 Aralık 2016 Cuma

Gecikmiş Teşekkür  Aylar önce instagramdaki @ciziktirikatolye den bir hediye paketi almıştım. Uçağa bineceğim gün son anda gelmişti paket. Ne yazık ki yanımda getiredim. Türkiye'de beni bekleyen güzellerden biri.
  Çeşitli ürünlere, kişiye özel çizimler yapıyor Çiziktirik Atölye. Beni de böyle resimlemiş. Ara sıra Serrose deyince ne geliyor aklınıza diye soruyorum ya, genel bir cevap olmuş.


    Bu geç teşekkür için öncelikle özür dilerim ve çoook çook çook teşekkür ederim. Az önce telefondan fotoğrafları aktarınca bilgisayara çarptı gözüm. Süper bir hediye fikri bence.

Siz de yılbaşı hediyesi olarak sevdikleriniz için sipariş verebilirsiniz.

5 yorum:

 1. Aramızda uzak mesafeler var, hemşehri de değiliz. . Ben Başkent'in tohumu, sen Mis gibi Aydın'ın. . O gülüşün var ya o gülüşün. . Gurbette uzak uzk diyarlardasın. . Rabbim hiç gül yüzünü soldurmasın. . Abla Ankara'dan o karlı buz gibi memleketten kocaman selamlar ��

  YanıtlaSil
 2. ayy bayıldım :) ne iyi düşünmüş

  YanıtlaSil
 3. Merhaba :) Çok değerli kitaplar önermişsiniz... Paylaşımlarınız için teşekkürler. Sizi bir kaç gün önce keşfettim. Sayfanızı ve videolarınızı çok beğendim. Devamını dilerim, çok içtensiniz.
  Yeni yılınızı kutlamak istedim aslında. En iyi dileklerimizi size yolluyoruz, Türkiye'den. Sevgiyle kalın :)

  http://sezeresensoycicek.com/

  YanıtlaSil

Vakit ayırıp fikrinizi belirttiğiniz için teşekkürler
Hakaret veya konu ile alakasız olmadığı sürece bütün yorumlar yayınlanır

Sevgilerimle
Sergül