11 Eylül 2013 Çarşamba

Vanilya Club Eylül Kutusu 2013


Vanilya Club aylık 35 liralık bir servis.Her ay evinize bir kutu kozmetik ürünü geliyor.Deneme boyları ya da tam boy ürünler oluyor.


Kendinizi şaşırtmak ve sevindirmek için sizi  https://www.vanilyaclub.com alalım.

Üye olurken Davetiye Kodu Kısmına SKATO yazarsanız ilk alışverişinizde %10 indirim kazanırsınız.

Ben buradayken Vanilya kutuları kendim açtığım için çok mutlu oluyorum.Bu ay da ben açtım kutuyu.

Her zamanki gibi 5 ürün çıktı içerisinden.

-Goldwell Volume Hairspray
Çok saç spreyi kullanan biri olmasam da zaman zaman ihtiyaç duyabiliyorum.Böyle zamanlarda deneyip yorumlarım sizin için.

-Alessandro pedix smooth effect rescue balm
Yaz sonrası ayaklar daha fazla özeni hak ediyor bence.Ben de Japonya'ya döner dönmez yoğun bakım uygulamayı düşünüyorum.Bu kremi de o günlere saklıyorum yani.

-Sally Hansen Insta-Dri Metallic Momentum
Sally Hansen ojeler çok fazla övülür.Bende başka bir seriden ojesi vardı.Bu seriden ilk defa kullanacağım.Değişik bir renk gelmiş.Annemde denedik gerçekten hızlı kuruyor.Kalıcılığı hakkında henüz bir şey diyemem.

-Boots No:7 sheer temptation -Tentation Absolue 25
İnce yapılı bu ruj iddialı bir renk gibi görünse de dudakta çok hoş bir renge dönüşüyor.Özellikle bu mevsimde severek kullanırım diye düşünüyorum.

-Boots No:7 Deeply Moisturising Lip Care
Derin nemlendirici dudak koruyucunu da birkaç kere kullandım ve sevdim.Kışın elim bolca bu ürüne gidecek gibi duruyor.

İşte bana bu ürünler çıktı.Ben bu ay da memnun kaldım gelen ürünlerden.
Kendinizi şaşırtmak ve sevindirmek için sizi  https://www.vanilyaclub.com alalım.

Üye olurken Davetiye Kodu Kısmına SKATO yazarsanız ilk alışverişinizde %10 indirim kazanırsınız.

Bugüne kadar gelen vanilya club kutularını okumak için buraya tık tık

6 yorum:

 1. güle güle kullan canım hepsini :)

  YanıtlaSil
 2. http://31.media.tumblr.com/80c8197d22b2855290db295d3486fac7/tumblr_mstl6aVU5n1ssgr5oo1_500.png sergül ablacıım linki başka bir yerden göndermemi istemişsin, umarım burdan görebiliyorsundur. çok sıkı bir takipçinim ve seni ablam gibi görüyorum :)

  YanıtlaSil
 3. http://31.media.tumblr.com/80c8197d22b2855290db295d3486fac7/tumblr_mstl6aVU5n1ssgr5oo1_500.png Sergül ablacıım linki başka bir yerden göndermemi istemişsin, umarım buradan görebilirsin. gerçekten ilk gördüğümüzde aklımıza ilk sen geldin. seni ablam gibi görüyorum ve uzun zamandır sıkı bir takipçinim :))

  YanıtlaSil
 4. sergul ablacım lila ktumu yoksa vanilya kutu mu? lila kutu daha hesaplı ve daha çk urun koyuyrlar lila kutu daha hesaplı gibi gldi bana :) yorumlarını bekliyorum :))

  YanıtlaSil
 5. sistemlerine bayıldım denemek için aylık üyelik aldım vanilyaboxtan. ama ayak kremimin yarısı boş geldi, dudak kremi konmamış, oje de sana yollanandan farklı onun yarı büyüklüğünde bir oje geldi desem :( beğenseydim sürekli üyelik alacaktım ama ne yazık ki böyle oldu. bu sistemle çalışan bildiğin başka bir site var mı?

  YanıtlaSil
 6. Samimiyet ve doğallık senin başarının ana sebepleri bence:) bloğuna bayıldım. Benim bloğum çok yeni daha bebek:)ve senden çok şey öğreniyorum;) bende seni beklerim. Cici kız<3 tekrar görüşmek üzere

  YanıtlaSil

Vakit ayırıp fikrinizi belirttiğiniz için teşekkürler
Hakaret veya konu ile alakasız olmadığı sürece bütün yorumlar yayınlanır

Sevgilerimle
Sergül