24 Mart 2013 Pazar

Japonya'da Erkek Kozmetiği

Aslında biraz ince bir konu.Nasıl yazacağımı bilemiyorum.

Geçen gün Neslihan ile Loft'a gittiğimizde erkekler için bu kaş setini gördüm.Japonya'da kaşlarını alan,boyayan erkekler var.

Onlar için çıkarılmış bu set.Soldaki kaş kalemine dikkat.
Burada da bacaklar için jilet var.

Before&After resimlerine çok güldüm :)

Nasıllar sizce?

7 yorum:

 1. Buda çok ilginç aslında japonlar için deil tabi.! Genel anlamda dünya erkekleri için düşündürücü :)

  YanıtlaSil
 2. sizi bilmem ama ben bacak kıllarını tıraş eden erkeklere sinir olurum. bence erkek biraz kıllı olabilir ama tabii bazın yerlerin bakımına dikkat etmeli. eğer kaşları kalın ve birleşikse almalı. hatta ben bile yardım edebilirim. bu ürünlerin olması çok güzel fakat Türkiye'de olur mu onu bilmem:))

  YanıtlaSil
 3. aslında türkiyede de erkeklerde bi kaş modası var.. boyamaya kadar gitmiyor tabi ama.. before&after resimlerine bayıldım..

  YanıtlaSil
 4. Saç boyamada gerçekten başarılılar, renk olarak hiç anlaşılmıyor. Ancak Türkiye'de erkeklerin saç boyamada çok başarılı olduğu söylenemez. Belki profesyonel uygulamalar davardır ancak genel olarak 50-60 yaş arası beylerde korkunç tablolar ortaya çıkabiliyor. Bir gün önce kır saçlı çalışma arkadaşınız ertesi günçiğ bir kahverengi veya kopkoyu siyaha yakın saç, kaş ve bıyık ile gelince Günaydın derken güşüşünüzü kontrol etmek güçleşiyor. Saç iyice beyazlayıp yaş 60 ötesine gidince kahvenin açık tonlarına dönen seyrek saçlı dedelere sormak istiyorum NEDEN???? diye. Before ve after da hakikaten metroseksüellikte son nokta ama kabul edilebilir bir durum değil bence:))

  YanıtlaSil
 5. sanıyorum bizim türk erkekleri kıllarıyla gurur duyduları için, bunlara ihtiyaç duymazlar :))

  YanıtlaSil
 6. Bence her erkeğe bir adet o kaş setinden lazım. :D
  Before&after resimlerine çok güldüm :P

  YanıtlaSil

Vakit ayırıp fikrinizi belirttiğiniz için teşekkürler
Hakaret veya konu ile alakasız olmadığı sürece bütün yorumlar yayınlanır

Sevgilerimle
Sergül