16 Mayıs 2020 Cumartesi

Mayıs Ayı Nasıl Geçmiş Yarıya Kadar?

   

  Hem karantina hem de ramazan olduğu için her güne video yüklememi istediler.  Olabileceğine dair umudum yoktu ama bence fena gitmiyorum. Elimden geleni yapıyorum. Mayıs 15 bittiğine göre bir özeti hak ettim bence.
  Mayıs ayına harika bir brownie ile giriş yapmışız.  Nefes'i uyutup mini bir cafe halleri çalışmam da olmuş. Şu an yine Nefes uyuyor ve ben eski günlerdeki gibi bloğumu güncelliyorum. Şuraya bir mutluluk çizelim :)

Ahhh Nefes Hanımcım ile parka gitmişiz. Dönüş yolunda ağlama krizine girip, kendimi otoparka nasıl attığımı bir ben bir de Allah bilir! Ha bir de parkta kafa dinlemeye çalışan Japonlar :)
Kafa yerine Nefes'in çığlıklarını dinlediler.
Ya annem buradayken çekmiştik videoyu. Geç olmuş ama güç olmamış...Nefes'e yaptığım dondurmayı ve kapı önü pikniğimizi göstermişim size. Bir de olmazsa olmaz market alışverişimizi :)
Gelmiş ayın o zamanı :) Saçlarımı gül pembesi yaptım. Oldu mu? Göreceğiz diğer videolarda.
Tiramisulu ne bulduysam topladım da olabilirdi başlık bence :) Nefes Hanım ile mini bir yürüyüş ve kapanış :)Mutfakta çekmişim kendimi. Aman Allah'ım kafama bir şey mi oldu acaba :) Bahçecilik yapma niyetindeyim ama Nefes her defasında avuç avuç toprağı yere, kafasına, bana attığı için son zamanlarda o uyurken sulamaya başladım.Amaaan bu video izlenme rekorları kırdı :) Neyse kendime çekiyorum zaten :) Sorun yok
Kitap var videoda, bazı bünyelere zararlı biliyorsunuz :)
İlkay abinin dağ evine gittik. Bir önceki ve bir sonraki gün harika güneşli bir hava varken, bizim gittiğimiz gün yağmur yağdı. Şansıma bakar mısınız?
Sonunda çocuğa aldığım şeyleri çekebildim :) büyüdü valla çocuk. Ve kırtasiye de var tabii ki :)Yüzyıldır soğuk japon çaylarını göstermek istiyor ama hep erteliyordum. Valla ohhh sonunda çekmişim :) Aferin kız bana.
Market alışverişi, keyifli bir sohbet derkeeeeen hayatın gerçekleri. Videonun sonunda ağlıyorum.
Sürprizi kaçmış olmasın!

İşte böyle...
Linkleri hiçbir yerde paylaşmazsam, çok az kişi uğruyor bloğa biliyorum ama ben burayı, buranın samimiyetini çok özlüyorum..

Okuyan, okuduğunu anlayan ve beni tanıyan kitle

Kalkın sarılalım ya!

15 günde 12 video yüklemişim :)

kaçta kaç yapmışsınız :) hepsini izleyenlere benden bir soğuk japon çayı :)
10 yorum:

 1. Bu ay ne çok sarılmışız. Daha çok sarılacağız Sergül Abla :)) videolarını bayılarak takip ediyorum, sizi ne kadar görsem doyamam sanki. Videonuza yorumumu da yapmıştım; siz benim sınırlı üretim tiramisulu bitte’msiniz adeta.. ^^

  YanıtlaSil
 2. 2013 ten bu yana çok yıl oldu yahu :D obaaa 7 yıldır hayatımdasın!!!

  YanıtlaSil
 3. Vallahi videoların hepsini severek izliyorum ama bloga arada bakıyorum. Bir balık burcu olarak unutuyorum herhalde. E tabi zaman zaman kendimi bile unutmamı sayarsak garip olmaz herhalde . :)

  YanıtlaSil
 4. Kesinlikle blogun samimiyeti çok farklı. İstagramı yeni yeni kullanmaya başladım. Blogda takip ettiğim kişiler,de takip ediyorum ama aynı tat değil. Şey istagram da geçerken selam veriyorsun da blogda çat kapı çaya gelmiş gibi. sSüs püs değil de sadece muhabbet gibi.

  YanıtlaSil
 5. Bloğunu seviyorum en çok Sergül Abla :) Epeydir okuyamıyordum, çok iyi geldi :) Enerjini, neşeni hissettim tekrardan :)
  Kaybınız için üzüldüm, başınız sağolsun.

  YanıtlaSil
 6. Kitap bloglarını çok seviyorum! :)

  YanıtlaSil
 7. Ay sonu çekmek güzel bir fikir olmuş.Ben Barış Muslu yu takip ediyorum bu aralar.nero format yöntemi çok etkili, instagramda demo çalışmaları yapıyor ve geri dönüşler harika.ben de çok kişisel gelişim kitabı okudum ama beyni tam tanımayıp,geçmiş travmaları halletmedikçe bunlar yeterli olmuyor.merekla bir sonraki videoyu bekliyorum.

  YanıtlaSil
 8. Sana inanılmaz yakın hissediyorum. Hayat yoluna bizi de eşlik etiğin için çok teşekkür ederim. Kocaman sevgilerr.

  YanıtlaSil
 9. Keşke buraya daha çok uğrasanız. İnstagramdan da youtubeden de daha keyiflli burda yazılar okumak :)) sevgiler

  YanıtlaSil
 10. Aa bugün bloğunuzun yıl dönümü! Nice mutlu, huzurlu senelere!

  YanıtlaSil

Vakit ayırıp fikrinizi belirttiğiniz için teşekkürler
Hakaret veya konu ile alakasız olmadığı sürece bütün yorumlar yayınlanır

Sevgilerimle
Sergül