1 Mart 2016 Salı

Bir Gün Beni AğlayacaksınBir gün Okuyan Us yayınevine bir kargo gelir. İçinden saman kağıtlı bir defter çıkar. Yayınevi çalışanları etkilenir ve birebir basmayı uygun bulurlar.
Bu kitabı elinize aldığınızda, sanki bir defter tutuyorsunuz gibi oluyor. Hatta zaman zaman birinin günlüğünü izinsiz okuyorum hissi de oldu bende.

Kitapta anlatılan bir aşk, hem de karşılıksız bir aşk! İnsanı okurken aynen böyle yazmaya da teşvik ediyor. El yazısı ile yazılmış bir kitabı okuyorsunuz, bu da değişik bir duygu.

Aşk güzel şey be! Acıtsa da, ağlatsa da, darmadağın etse de güzel şey. Okurken satırları illaki aklınıza gelecek birini bulabilirsiniz bence.

Siz okur musunuz bu tarz kitaplar?

Babil.com üzerinden yapacağınız her alışverişinizde 'serrose' kuponunu kullanırsanız %5 indirim kazanabilirsiniz.

Kitabın babil.com linki 

6 yorum:

 1. Paylaşımı bir okudum yine densizin biri bişi dedi üzüldü kız die bi hışımla açtım sayfayı ama allahtan bişey değil kitabın adıymış sayende çok farklı kitaplar okuyorum senden görüp merak ettiğim farklı seyler öğreniyorum sağol mutlu ol... 😊😊😊

  YanıtlaSil
 2. Aynı hissiyatla elime alıp zaman zaman yalnız olduğum anı paylaştığım bir günlük diyebilirim.Bu arada Sergül hanim görselleriniz çok güzel bence üzerinde imzanız olsun çalıntı ihtimaline karşılık.

  YanıtlaSil
 3. Okumak isterdim hoş görünüyor.

  YanıtlaSil
 4. Bu kitabı çok merak ediyorum aslında, asım hikayesi de güzelmiş. Teşekkürler.

  YanıtlaSil
 5. Tarz yönünden oldukça farklı görünüyor.

  YanıtlaSil
 6. Çok merak ettim bir internette yorumlarını araştırayim bakalım.

  YanıtlaSil

Vakit ayırıp fikrinizi belirttiğiniz için teşekkürler
Hakaret veya konu ile alakasız olmadığı sürece bütün yorumlar yayınlanır

Sevgilerimle
Sergül