17 Kasım 2015 Salı

Star Wars Arabaları


Star Wars çılgınlığı Japonya'da bütün mağazaları ve hatta bizim evi de sardı. Öncelikle itiraf edeyim 30 yaşındayım ve hiç Star Wars izlememiştim. Taa ki geçen haftaya kadar, yenisi çıkmadan önce eskilerini izlemeye başladım. Yoshi bilmem kaçıncıyı izliyor. İzliyorum dedim ama Japonca altyazılı ve Efsun'lu olduğu için pek dalamadım henüz. Bir ara Türkçe altyazılı bulup izleyeceğm kısmetse :)
Geçenlerde Efsun için Toysrus'a gidince orada koca bölüm Star Wars yapmışlar. Lego vb firmalar özel ürünler çıkarmışlar.Benim bayıldığım Takara Tomy de yani Tomika da Star Cars serisi çıkarmış.  Yoda'yı alıp almamak arasında çok kaldım :=)


Stormtrooper da pek havalı ama :) Modifiye şahin adeta :D

Ve tabii ki Darth Vader pek havalı kabul edelim!


Açık halleri pek net çıkmamış :(


Ayy ama böyle görünce hepsinden alası gelmiyor mu insanın?

Tabii ki bir de o günün video günlüğü var iyi seyirler

4 yorum:

 1. Aynen hepsinden alasım geldi çook şekerler :)))

  YanıtlaSil
 2. Sergül burada yeni filmi 4 gözle bekleyen bir kızım (19) , bir oğlum (23) bir kız yeğenim (18) bir yeğenin babası amcamız yani kaynım (49) var. Seriyi defalarca izlediler. Yeni film icin gün sayıyorlar adeta. 10 yıl once Amerika dan 3 tane ışın kılıcı almıştık internet üzerinden. Hala özenle saklıyorlar. Fanatikligi anla diye yazdım tüm bunları. :D )))

  YanıtlaSil
 3. İkizler Star Wars hayranı, lego setlerinden figür oyuncaklarına, çoraplarından pijamalarına almadığımız şey kalmadı. Hepsi de çok çekici ama. Bir yetişkin olarak ben bile zor direniyorum. Usta Yoda'nın da dediği gibi "güç sizinle olsun" :))

  YanıtlaSil
 4. Bir tanesini alma şansım olsaydı yoda'yı alırdım, çok şirin görünüyor :)

  YanıtlaSil

Vakit ayırıp fikrinizi belirttiğiniz için teşekkürler
Hakaret veya konu ile alakasız olmadığı sürece bütün yorumlar yayınlanır

Sevgilerimle
Sergül