5 Temmuz 2018 Perşembe

Hamileyken İçtiğim Çaylar

iherb'den yapacağınız  ilk alışverişinizde  indirim kazanmak için QSR131 kodunu kullanmayı unutmayın :)


Hamile olduğumu öğrenir öğrenmez iherb.com' a attım kendimi. Normalde  çok fazla çay ve kahve içen biri olmadığım için, genelde bitki ve meyve çayları tüketiyorum. Ama hamilelikte birçok bitki çayı tehlikeli. Hal böyle olunca evdekilere dokunmadım.

Fırsat bu fırsat deyip hamilelere özel çaylara yöneldim. Tayvan ve Türkiye seyahatlerinde de attım çantaya. Hayat kurtardıkları da oldu valla.

Traditional Medicinals, Women's Tea  almak için buraya tık tık 

Tabii ki kafeinsiz ve tehlikeli bitkilerden arındırılmış. Hafif bir tadı var, içimi kolay. Zaman zaman bulantıya iyi geldiği bile oldu. Hamile ve hamile olmayan arkadaşlarıma da içirdim onlar da sevdiler. Kafeinsiz içecek isteyenlere de alternatif olabilir.
Bunu ilk defa denediğimi sanıyorum ama emin değilim :)

Yogi Tea Mother To Be satın almak için buraya tık tık 


Bunu ilk defa içmiyorum. Efsun'da da içmiştim. Zaten hamileliğimi öğrenir öğrenmez bunu almak için açtım siteyi. İçimi kolay, tadı güzel, kafeinsiz ve hamilelere özel üretilmiş daha ne olsun.
Yogi Tea'leri annem ve ablam da seviyor.
Earth Mama Morning Wellness Tea satın almak için buraya tık tık 


Ahhh bu çay var ya bu çay. Sabah bulantılarımın kurtarıcısıydı.Efsun'da yaşamadığım kadar bulantı yaşadım bu sefer. Hatta istifra da ettim. Ki benim için çok anormal bir durum. Bu çay özellikle sabah bulantıları için üretilmiş. Bende işe yaradı ve tabii ki olmazsa olmazımız çubuk kraker :)

3 çayı da severek içtim. Bazı hamile arkadaşlarıma da verdim onlar da sevdiler. Yani içim rahat rahat tavsiye edebilirim.

Tekrar etmekte fayda var. Hamilelikte bitki çaylarından uzak durmalı özellikle karışık, içinde ne olduğunu bilmediğiniz çayları tüketmeyin. Bu 3 çay özellikle hamilelere yönelik üretildiği için içim rahat içtim.

İherb dünyanın birçok ülkesine gönderim yapıyor. Çok geniş ürün yelpazesi mevcut. Üye olurken benim kodumu kullanırsanız ilk alışverişinizde indirim yapılıyor.

Ben yıllardır severek kullanıyorum siteyi

İyi alışverişler :)

iherb'den yapacağınız  ilk alışverişinizde  indirim kazanmak için QSR131 kodunu kullanmayı unutmayın :)

1 yorum:

  1. Sitenin dili Türkçe değil sanki. Bir tıklatım Japonca. İlginç 🙄

    YanıtlaSil

Vakit ayırıp fikrinizi belirttiğiniz için teşekkürler
Hakaret veya konu ile alakasız olmadığı sürece bütün yorumlar yayınlanır

Sevgilerimle
Sergül