2 Ağustos 2015 Pazar

Aaaa Benim Bloğum Vardı


Aaa benim bloğum vardı.

Bu ara sıcaktan devrelerim yanmış durumda. Bir de elimizde sıcaktan nefret eden bir bebek var. Bir de annesini sürekli yanında ya da göz önünde olmasını istiyor. Bu yüzden ben, ben değilim günlerdir. Yoshi'nin yoğun çalışmasını da eklersek. Tırlatmaya az kaldı, doktorum nerede :)

Vakit buldukça yaptığım bir şey var. Arabaya atlayıp bir yerlere gitmek. Bunu 2 sebepten yapıyorum. 1- yıllardır bu anı bekledim ben yaaa :) 
2- Türkiye'ye gelmeden önce doya doya sürmek ve pratik yapmak istiyorum. 

Bu sebeple bu ara videolar hep arabadan oluyor. Eğer Japonya'da Günlük Hayat kanalımı takip etmiyorsanız, işte bunları kaçırıyordunuz.

Madem sadece blog diyorsunuz, ben de videoları buraya ekler kaçarım :)
Yukarıdaki fotoğrafın videosu gelecek :) Arabaya atlayıp Starbucks'a gittim. Dönüş yolunda Yoshi'ye hava atma fotoğrafımdır kendisi :) Bu ara habersiz gidip, gittiğim yerden artizlik yapıyorum kendisine :)

9 yorum:

 1. Ben de ilk önce, ne kadar hızlı gidiyor diye düşünmüştüm, meğer videoyu hizlandırmişsın :)))))))))))))))))))))))

  YanıtlaSil
 2. Sergül ablacığıım tüm günüm senin videolarını izlemekle, blogunu okumakla geçiyor.Kişiliğine, kahkahana ve mutluluğuna aşığım diyebilirim!Allah nazarlardan korusun sizi :)

  YanıtlaSil
 3. merhabalar.sırf sizinle görüşebilmek için bilgisayar kullanmayı öğrendim.yaşamdaki mücadeleniz beni çok etkiledi.

  YanıtlaSil
 4. Sergül ablacım abur cubur videonla tanıştım seninle o günden sonra hep takip ediyorum. Milliyetçilik duygun takip etmemin en önemli nedenlerinden diyebilirim. Merak edilen her seye cevap bulabiliyorum ama bir şeyi çok merak ediyorum ona dair henüz bir paylaşıma rastlamadım. Eğer cevaplarsan çok mutlu olurum. Bu arada kızınız çook tatlı,Allah bağışlasın. Sorum şu ki orada dinini yaşayabiliyor musun,müslümanlığa dair bakış açısı nasıl?

  YanıtlaSil
 5. Sergül ablacım abur cubur videonla tanıştım seninle o günden sonra hep takip ediyorum. Milliyetçilik duygun takip etmemin en önemli nedenlerinden diyebilirim. Merak edilen her seye cevap bulabiliyorum ama bir şeyi çok merak ediyorum ona dair henüz bir paylaşıma rastlamadım. Eğer cevaplarsan çok mutlu olurum. Bu arada kızınız çook tatlı,Allah bağışlasın. Sorum şu ki orada dinini yaşayabiliyor musun,müslümanlığa dair bakış açısı nasıl?

  YanıtlaSil
 6. Sergül ablacım abur cubur videonla tanıştım seninle o günden sonra hep takip ediyorum. Milliyetçilik duygun takip etmemin en önemli nedenlerinden diyebilirim. Merak edilen her seye cevap bulabiliyorum ama bir şeyi çok merak ediyorum ona dair henüz bir paylaşıma rastlamadım. Eğer cevaplarsan çok mutlu olurum. Bu arada kızınız çook tatlı,Allah bağışlasın. Sorum şu ki orada dinini yaşayabiliyor musun,müslümanlığa dair bakış açısı nasıl?

  YanıtlaSil
 7. Sergül abla merhaba biraz yersiz olacak e birazda reklam yapma çabası da yok değil bir blog adresi açtım kendime ama okuyucum çok az senden bir şekilde reklam yapmanı istemiyorum ama tavsiye vermeni istiyorum blog adresini yıllardır takip ediyorum bayıla bayıla şuraya blog adresimin linkini bırakıyorum bir göz atıp neler eklemem gerektiğini söyler misin?Şimdidenn teşekkür ederim Yoshi abiye selam.:D

  YanıtlaSil
 8. Vee yorumu yazıp yazıp linki koymayı unutan ben deniz özür dilerim sergül ablacım ya http://korecanbiri.blogspot.com.tr/

  YanıtlaSil

Vakit ayırıp fikrinizi belirttiğiniz için teşekkürler
Hakaret veya konu ile alakasız olmadığı sürece bütün yorumlar yayınlanır

Sevgilerimle
Sergül