7 Mart 2015 Cumartesi

Yeni KameraBir süredir küçük bir kamera arayışındaydım. Hem Japonya'da Günlük Hayat kanalının videolarını çekebilmek için, hem de çantada her daim taşıyabilmek için özellikle küçük ve görece hafif olması tercihimdi.

Evdeki kameralar büyük olduğu için hiçbir kol çantasına girmiyor. Bu sebeple son zamanlarda sadece cep telefonu ile fotoğraf çeker olmuştuk. İnternette araştırırken Nikon'un şimdi modelini unuttuğum bir modeline denk gelmiştim.

Ona bakmak için mağazaya gittiğimizde 2 yanında bu güzeli görünce, gönlüm hemen buna kaydı.
Nikon Coolpix S9900 2015 Spring modeli. Henüz çıkalı birkaç gün oldu Japonya'da. Buna rağmen bazı yerlerde stoklarda bitmiş bile. 2 rengi vardı. Biz siyahı tercih ettik.

Teknik özelliklikleri için buraya tık tık 

Benim en çok aradığım özellik ekranı dönebilen olsun istiyordum. Özellikle video çekerken nereyi çektiğimi görmek istiyorum çünkü.
Dün biraz kullandık. Videoyu ve fotoğrafları düzenler düzenlemez gezi yazısı gelecek :)

Umarım uzun süreli, güzel bir ilişkimiz olur seninle  kameracım :)
2 yorum:

  1. sergülcüm kamerana bayıldım görüntü kalitesi çok güzel bende kamera arayışındayım türkiyede yok galiba inş en kısa zamanda gelir japanyoda ne kadaara aldın acaba türk lirasıyla ne kadar oluyo çokmu pahalı merak ettim benim kanalımıda takip edersen çok mutlu olurum

    YanıtlaSil
  2. Hayırlı olsun aynı dert bende de var. Çok sevdim umarım çok güzel videolar resimler çekersiniz :)

    YanıtlaSil

Vakit ayırıp fikrinizi belirttiğiniz için teşekkürler
Hakaret veya konu ile alakasız olmadığı sürece bütün yorumlar yayınlanır

Sevgilerimle
Sergül