4 Mart 2015 Çarşamba

5 Gün KalaHamileliğin son aylarında eskisi kadar kitap okuyamadığımı fark ettim. Yani aslında her gün kitap okuyorum ama ne yazık ki eski hızımda bitiremiyorum. Malum kafa binbeşyüz. Çabuk ilgim dağılıyor ya da çabuk sızıyorum :) Bu ara annem bolca elimde kitapla sızmış fotoğraflarımı çekiyor.

Hayır... yayınlanabilecek gibi değiller :p  Tam böyle elimdeki kitaplar akmıyorken Tuti Kitap bana % Gün Kala adlı bu kitabı yolladı. Jojo Moyes tadında, 15 ülkede aynı anda satışta falan yazınca iyice merak ettim. Ve hemen okumaya başladım.

Aslında hemen bitebilecek bir kitap. Jojo Moyes tadında aslında güzel özetliyor durumu. Farklı hayatları anlatışı biraz Maeve Binchy gibi geldi bana. Bu iki yazarı seviyorsanız bu kitaba şans verin derim ben.

Okuduğum Kitaplar yazılarım için buraya tık tık

Serrose ve Kitap bloğum için buraya tık tık 

2 yorum:

  1. Karamelli ve pofidik battaniyeli fotograflarınız ne kadar da huzurlu :)) insallah bebis de gelir bu pozlarda onu da goruruz :) ne kadar marjinal isimli kitaplar okuyorsunuz siz memnun degilsiniz ama biz önerileri gayett begeniyoruz :)

    YanıtlaSil
  2. Tatlimmm sevgili arkadasim derin ile birlikte 8 Mart icin blog uzerinden bir etkinlik duzenledik.Adi blog kesfi,amaci yeni bloggerlari takip etmek :)) Seni ve bu yaziyi okuyan herkesi davet ediyorum :)
    http://izmirleydisi.blogspot.com.tr/2015/03/8-mart-blogger-bulusmas-8-march.html?showComment=1425242338879#c5784919680860620048

    YanıtlaSil

Vakit ayırıp fikrinizi belirttiğiniz için teşekkürler
Hakaret veya konu ile alakasız olmadığı sürece bütün yorumlar yayınlanır

Sevgilerimle
Sergül