20 Temmuz 2011 Çarşamba

Pembe

Canımın sıkıldığı bir gün ortaya çıkan manzara budur.Yapacak bir şeyim olmadığında,moralim bozukken kalemlerimle,defterlerimle oyalanıyorum.
Renkli kalemlere bakmak bile iyi geliyor bana.Ya da alıp tek tek bir şeyler yazıyorum ne yazdığımın hiç önemi yok.Önemli olan yazmak o renk ile kağıdı birleştirmek.Off nasıl çoştum yazarken :)

Çantasında kalem-kağıt olmadan evden çıkabilen var mı aranızda?

15 yorum:

 1. Ben hep cikiyorum hatta koca çantama sigdiramam incecik kalemi  halbu ki Bende senin gibi cok severim kalem defter kisacasi kirtasiye malzemelerinii bol bol alırım ama sanırım benim bakmam yetiyor yakın temas kurmuyorum 

  YanıtlaSil
 2. ben de çok severim kırtasiye malzemelerini, cıvıl cıvıl içimi açar... ama 'nerde kullanayım, kullanamam ki, aman neyse' diyerek bırakırım hep. ama seni okudukça almak isteyen yanım ağır basıyor:)

  ve evet mutlaka çantamda küçük ajanda ve kalem vardır!

  YanıtlaSil
 3. Ben, bazen çantama atarım yanımda bulunsun diye sürünü durur.

  YanıtlaSil
 4. Defterine bayıldım (: nerden almıştın? koşup gidip almalıyım =P

  YanıtlaSil
 5. renklere bayıldım ama ben kalem kağıt almadan çıkıyorum desem ayıp olurmu bilmem bizim çantamızda bol bol kırıntı oluyor

  YanıtlaSil
 6. Bir kırtasiye hastası daha:) canım sıkıldığında isteklerimin, hayallerimin resmini çizer rahatlarım. İyi geliyor doğrusu.

  YanıtlaSil
 7. körle yatan da kör oldu of off:))

  YanıtlaSil
 8. bunlar çok sevimli!! bayıldım *-*
  benim de şöyle kanjili kalemim not defterim falan olsa ben de onlarsız çıkamam heralde ^-^

  YanıtlaSil
 9. Benim de çantamda mutlaka kalem , defter vardır hatta bazen ikişer,üçer tane.Makyaj malz.taşımak yerine kitap,defter taşırım ama rujum vardır:)))

  YanıtlaSil
 10. cok güzeller icim acildi:)

  YanıtlaSil
 11. Renklerine bayıldım, pembe-mor-kırmızı kalemlerimi aldığımda hep daha fazla yazı yazma isteği uyanıyor içimde :) Onlarla yazı yazı yazdığımda yazıma da hayran kalıyorum :)

  YanıtlaSil
 12. Geçenlerde Tübitak şenliğine gitmiştik. Orada ağaç bulma oyunu var, kağıtlar hazır kalem gerekiyor. Benim afacanlara ve diğer dört kişiye daha yetecek kalem çıktı çantamdan. Ruj arasam bulamam :D

  YanıtlaSil
 13. sanki ben yazmisim .. :)

  benimde yanimda mutlaka bir kalem ve notdefteri vardir, yoksa kendimi uryan hissediyorum ..

  YanıtlaSil
 14. Bende düzenli olarak yanında kalem not defteri taşıyamayanlardanım.. Ama senin sayende Avondan Ajanda sipariş verdim hemde meme kanseri ile mücadele için

  YanıtlaSil
 15. Bayılıyorum kırtasiye ürünlerine ya , kırtasiyenin bağımlısı değildim sayende oldum :D

  YanıtlaSil

Vakit ayırıp fikrinizi belirttiğiniz için teşekkürler
Hakaret veya konu ile alakasız olmadığı sürece bütün yorumlar yayınlanır

Sevgilerimle
Sergül